poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Nie chcem, ale muszem to ogłosić...

Ciężko jest mi to pisać, myślałam, że zachowam to dla siebie jednak się nie dało...
Cóż, przejdę do sedna. Otóż już od pewnego czasu zaczęły pojawiać się "hejty" na temat tego ff. Nie ważne w jakich źródłach, ale też pod rozdziałami niektórymi. Zatrzymywałam to dla siebie, ale już dalej nie mogę.
Chodzi o to, że:
"TWOJE OPOWIADANIE BARDZO PRZYPOMINA FAST" "JEST BARDZO NUDNE, BO WIADOMO CO SIĘ WYDARZY" "MOŻE NIEKTÓRZY LUBIĄ JE CZYTAĆ, ALE MI SIĘ ONO NIE PODOBA"
Może wyolbrzymiam, ale jest mi ciężko. Źle się z tym czuje, że ktoś porównuje moje ff do FAST, bo nie można go porównać. Nigdy nie napiszę takiego opowiadania jak Sun Shine, bo to niemożliwe.

Przepraszam Cię Sun Shine, bo ja sama wiem, że dzięki Twojemu opowiadaniu FAST zaczerpnęłam inspiracji i każdemu, ale to KAŻDEMU, mogę się nawet założyć, że moje ff przypomina jednak FAST.

Chciałam podziękować wszystkim, którzy komentowali, za wsparcie, ale chyba muszę Was zawieść. Może usunę bloga, jeszcze nie wiem.

Nie mogę kontynuować tego ff z myślą, że zranię Sun Shine moją tak jakby "ściągą" Przepraszam Cię Sun Shine jeszcze raz najmocniej...
Nie wiem co mam robić...

Może się Wam użalam, ale komu innemu, jak nie Wam? To Wy czytacie to ff, to Wy komentujecie, to dzięki Wam powróciła mi chęć do pisania... ale teraz raczej już nie wróci, bo ja sama nawet nie chcę... z każdym rozdziałem myślę co zrobić, żeby nie napisać tak samo jak Sun Shine, żeby nie było najmniejszej takiej samej sytuacji. Ale tak się nie da. Za dużo rzeczy z TRY przypomina FAST.

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH!

KOCHAM NAJMOCNIEJ!

8 komentarzy:

 1. Ej kochanie, nie mów tak, przecież nie każdym hejtem trzeba się przejmować.
  Mała, ja sama mówiłam, że są pewne rzeczy przypominające FAST ,ale to nigdy nie będzie to samo, nigdy nie będzie takiego Harr'ego ani nigdy nie będzie drugiej Megan, tak samo jak nigdy nie będzie takiej Lizzy. Niektóre akcje są znacząco inne i ja uwielbiam czytać to fanfiction, może nawet niektóre rozdziały są lepsze od moich :)
  Nie zniechęcaj się, bo masz osoby które pewnie nie czytały FAST i twoje TRY im się podoba chcą czytać i czytają wspierając cię i twoją prace. Doszłaś rozdziałami już tak daleko, przecież nie musisz ich pisać 200 możesz zrobić mniej.
  Założę się, że zakończenie będzie inne niż fast i na to warto czekać.
  Nie przepraszaj mnie, przepraszać byś musiała gdybyś zrobiła istny plagiat i podpisała swoją nazwą, a nie tym ,że się zainspirowałaś!
  Kocham i mam nadzieję ,że zmienisz zdanie i nie będziesz się smucić ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś taka Kochana, ale ja naprawdę się źle z tym czuję... wiem, że możecie pomyśleć, że się użalam, ale mówię jak jest... ciężko mi z tym... :(
   Ale Kocham Cię pomimo wszystko i dziękuje Ci za wyrozumiałość :* <3

   Usuń
 2. Aha i chcę jeszcze zaznaczyć, że z tego co widzę, masz więcej pozytywnych komentarzy, więc zastanów się czy warto;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W pełni zgadzam się z Sun Shine!!! Ja czytałam Fast'a regularnie i widać, że masz swój styl pisania i w ogóle. Nie przejmuj się tymi hejtami. MASZ WSPARCIE OD SUN SHINE, A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!! Ja niestety nie komentowałam rozdziałów, bo prawda jest taka, że jeszcze nie skończyłam tego opowiadania czytać, bo jest DUUUUUŻOOOO (*-*) Rozdziałów :D Ludzie po rpstu zazdroszczą czasami i tak po prostu jest. Miałam podobną sytuację na blogu, którego prowadzę z moją BFF ( z tego samego kąta ) że zaczęła nas hejtować, i mówiła, że taki blog istnieje, a jak poprosiłyśmy o linka to już zamilkła, a jedna z czytelniczek zaczęła nas bronić :) Ważne jest to, że SS ( skrót od Sun Shine ) nie gniewa się o to i zachęca cię do dalszego pisania :) I masz się nie smucić bo cię znajdę i wywołam uśmiech na twojej twarzy!!!! :)
  PS : PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY, ALE MUSIAŁAM SZYBKO NAPISAĆ KOMENTARZ!!!
  PS nr 2 : JEŚLI MASZ OCHOTĘ, WPADAJ :
  http://little-things-one-direction-love.blogspot.com/
  http://little-things-one-direction-love.blogspot.com/
  http://little-things-one-direction-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam ten komentarz wywołał u mnie uśmiech.. :)

   Usuń
  2. No i o to chodziło :-) a teraz zabieraj sie za pisanie kolejnego rozdziału!!! ;*** - Care.

   Usuń
 4. Dla mnie to bezsens pisać przeszło 70 rozdziałów i nagle przestać , bo komuś się nie spodobało to ff . Jesteś świetna w tym co robisz nie przejmuj się tymi idiotkami .

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przejmuj się takimi komentarzami bo uważam, że świetnie piszesz i nie możesz przestać bo jakaś debilka napisała ci coś takiego. Wiadomo, że Fast jest jednym z najlepszych jednak Try ma również coś w sobie. To że przypomina na początku nie oznacza że jest całe takie samo. Moim zdaniem nie powinnaś tego usuwać proszę nie rób nam tego pomyśli ile osób to czyta nie chcemy zostać bez zakończenia. Jeśli masz nawet poparcie od Sun to nie możesz się poddać weź się nie smuć i nas nie zostawiaj a wiem że dasz radę kochamy cię :*********

  OdpowiedzUsuń