czwartek, 1 maja 2014

Przedstawienie bohaterów


Cześć. Jestem Lizzy Moore. Mam PRAWIE 18 lat... Właśnie.. prawie.. Jeszcze tylko dwa miesiące, a ten czas strasznie mi się dłuży... Mieszkam w Londynie i pracuję w barze "Night-Day", niektórzy po prostu mówią w skrócie "Night". Nie mam rodziców od 12 lat. Zginęli w wypadku samochodowym gdy wracali z wakacji. Strasznie mi ich brakuje. Nie mam własnego rodzeństwa, lecz przybrane. O adopcje wtedy starała się moja ciocia Kathleen. Mam czwórkę wspaniałych przyjaciół, którzy są zawsze przy mnie gdy ich potrzebuje.

                                           
Kathleen Beel. Ma 38 lat. Jest moją ciocią. Pracuje w pewnej londyńskiej firmie. Nie można narzekać na zarobki, ale pomagam jej dzięki mojej pracy.  To ona starała się o adopcje. Niestety jej się udało.. Czemu niestety? Ponieważ od prawie 5 lat się z nią męczę. Dostaję różnego rodzaju zakazy co naprawdę mi nie pasuje. Już niedługo i wyprowadzę się. Nie ma męża, zmarł z powodu raka, ale spotyka się z Marcuse. Nie lubię go. Wydaje się być jakiś tajemniczy...  Ma dwoje dzieci, których spokojnie mogę nazwać swoim rodzeństwem. Ale ją nazwać mamą? Nie.    

                                                       
Ashley Evans. Ma 18 lat. Jest moją najlepszą przyjaciółką. Jest bardzo zwariowana, nie boi się wyzwań. Nie lubi stałych związków, woli sobie poszaleć. Często była świadkiem mojej kłótni z Kathleen, ale ona mnie rozumie. Nie musi pracować, spokojnie jej rodzina opłaci jej studia, na które rusza od przyszłego roku. Zawsze pomaga mi przy problemach.

                                                 

Jacob (Jimmy) - nie lubi tego drugiego, wyłącznie dla kolegów. Jest moim przybranym bratem. Ma 15 lat i bardzo często mnie wkurza. Robi wszystko żebym się na niego wydarła i dostała ochrzan od Kathleen. Czasami potrafi pomóc, gdy już nie wiem co mam zrobić np. stawia się za mną u swojej mamy Kathleen.

                                                      
Lesie (Less) - moja przyjaciółka, a zarazem przybrana siostra, ale nie przeszkadza nam to. Ma 16 lat; młodsza o rok ode mnie. Ma chłopaka, który ją kocha i dla mnie tworzą idealny związek. Często radzi mi w trudnych sytuacjach.

                                            
Matt - chłopak siostry. Ma 19 lat i często jest moim kierowcą, gdy tego potrzebuję. Dogadujemy się i nie uważa mnie za małolatę, która na niego leci. Kocha bardzo Ashley i ufają sobie.

                                                           
Justin Collins - jest moim przyjacielem.  Ma 18 lat i podkochuje się w Ashley. Ona doskonale o tym wie, lecz nic sobie z tego nie robi.. No może poza tym, ze on jej się trochę podoba.

                                                  
Scott Davis - mój przyjaciel. Ma 19 lat i mieszka w Bolton, około 2 godziny jazdy od Londynu. Nie widujemy się bardzo często lecz utrzymujemy kontakt telefoniczny i rozmawiamy przez Skype. 

                                             

Zack - mój były chłopak. Myślałam ze jesteśmy przyjaciółmi. Do pewnego czasu... Zerwałam z nim, ponieważ był pewny siebie i za dużo dziewczyn się kolo niego kręciło, a on nie próbował mnie nawet upewnić ze to nic dla niego nie znaczy! Okey... nie wracajmy do tego bo od razu się denerwuje...

                                                      
Harry Styles - jeden z właścicieli klubu "Art". Ma 20 lat. Lubil imprezować i wyrywał naiwne dziewczyny na jedna noc. Wszystko przez jego była dziewczynę, która wyjechała i go zostawiła. Podjęli zabawę bawienia się płcią przeciwna... Czy uda mu się jeszcze kiedyś stworzyć stały związek?

                                                           
Louis Tomlinson - najlepszy przyjaciel Harrego. Ma 22 lata. Jest współwłaścicielem klubu "Art". Przyjaciel Nialla, Zayna i Liama.

                                                            
Zayn Malik - przyjaciel Harrego, Louisa, Nialla i Liama. Ma 21 lat. Jest jednym z właścicieli klubu "Lonly".  Ma dziewczynę o imieniu Perrie.

                                                         
Niall Horan - przyjaciel Harrego, Louisa, Zayna i Liama. Ma 21 lat. Jest kelnerem w klubie "Lonly". Czuje sie niekomfortowo pracować dla swojego przyjaciela Zayna, ale przyzwyczaił się.

                                                               
                                                                    
Liam Payne - przyjaciel Harrego, Louisa, Nialla i Zayna. Ma dziewczynę o imieniu Sophie. Pracuje w policji.

_________________________________________________________________________________

Oto najgłówniejsze postacie w tym Fan fiction. Mam nadzieje, ze będzie się podobać cale to opowiadanie.
    Jesli przeczytaliscie, prosze o zostawienie komentarza. To taka mobilizacja to pisania nastepnego posta/rozdzialu :***
Do jutra, lub jeszcze do dzisiaj ♥

 


                                              

6 komentarzy:

 1. Pewne powiązania z Fast ale jest ciekawie =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto gra Ashley Evans? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem. To jakaś przypadkowa dziewczyna :)

   Usuń
 3. Wow.. zapowiada się dość ciekawie.. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wygląda Marcus ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie miałam na myśli żadnego aktora, lecz wyobrażałam go sobie jako wysokiego mężczyznę po czterdziestce, z piwnym brzuszkiem (XD), łysego :)

   Usuń